0  |  0

افتتاح ۳ خانه خلاق در حوزه تولید محتوا و کودکان

افتتاح ۳ خانه خلاق در حوزه تولید محتوا و کودکان

با حضور سورنا ستاری خانه خلاق و نوآوری تولید محتوا، پویانمایی و رسانه آغاز به کار کرد.
این خانه خلاق ۶ تیم و ۱۰ تیم دورکار خلاق را در دل خود جای داده است. مجموعه‌ای با سابقه فعالیت در زمینه تولید محتوای رسانه‌ای در قالب صوتی و تصویری، ساخت فیلم‌های تبلیغاتی و برگزاری همایش‌ها، دارای استودیوهای تخصصی تصویر و صدا و واحد سیار تصویربرداری است و به عنوان یکی از مجهزترین مجموعه‌های بخش خصوصی شناخته می‌شود.
پخش زنده تلویزیونی، برنامه سازی مستند، پخش زنده اینترنتی، برنامه سازی استودیویی، کلیپ‌های تبلیغاتی و موضوعی و غیره از جمله حوزه‌های کاری این مرکز تخصصی است.
همچنین خانه خلاق و نوآوری در حوزه فناوری و نوآوری‌های آموزشی فعال با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور آغاز به کار کرد که از ظرفیت استقرار ۱۰ شرکت خلاق برخوردار است.
حوزه فعالیت این خانه خلاق و نوآوری، «کودک، نوجوان و خانواده» است که از ۶ تیم خلاق میزبانی می‌کند. در این خانه خلاق خدمات آموزشی از هفت سال تا سطوح دانشگاهی به نیروهای فرهنگی و کارکنان دولتی ارائه می‌شود.
خانه خلاق و نوآوری دیگری که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری راه اندازی شد با هدف ایجاد فضایی برای ارتقای مهارت‌های شناختی کودکان و نوجوانان و تسهیل تعاملات خانواده‌های ایرانی، آغاز به کار کرده است.
در این خانه خلاق و نوآور ۱۰ تیم با تمرکز بر ارتقای مهارت‌های شناختی هوش‌های چندگانه از طریق بازی و اسباب بازی مستقر هستند و ۵ تیم نیز به شکل غیرحضوری با این مرکز همکاری می‌کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com