0  |  0

معرفی کتاب: «بازار دارایی‌ها در دهه ۹۰ شمسی»

معرفی کتاب: «بازار دارایی‌ها در دهه ۹۰ شمسی»

کتاب «بازار دارایی‌ها در دهه ۹۰ شمسی: دفتر اول بازار اوراق بهادار» ویراستار حسین عبده تبریزی توسط نشر نی در ۳۳۳ صفحه منتشر شده است. این کتاب متن نوشتاری ۱۶ سخنرانی در مورد بازار سهام، شبکه کارگزاری، بازار اوراق با درآمد ثابت، ارزشیابی سهام، اعتبارسنجی ناشران و ادغام و تملک در بازار سرمایه ایران در این دهه است.

سخنرانان این نشست ها که استادان، مدیران و فعالان بازار سرمایه اند، در ارائه های خود کوشیده اند به تحولات و چالش های این بازار اشاره کنند، دلیل اصلی تغییر ساختار را توضیح دهند و راه حل‌هایی برای برون رفت از مشکلات آن بیابند. مقاله های این کتاب بخشی از مطالب ارائه شده در کلاس آموزش مالی ویراستار است؛ البته در آن کلاس غیر از بررسی بازار اوراق بهادار بازار سایر دارایی ها نیز مطالعه و تحلیل شده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com