0  |  0

رویداد بین‌المللی TIM 2022 برگزار می‌شود

رویداد بین‌المللی TIM 2022 برگزار می‌شود

این رویداد برای جذب سرمایه شرکت‌های عضو گروه D8 و دیگر کشورهای شرکت کننده بر روی شرکت‌های خلاق، اسفندماه سال جاری  در تاریخ ۲ و ۳ اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد مهلت ارسال طرح‌های استارتاپی جهت ارائه محصول و یا توانمندی جهت جذب سرمایه (به آدرس: TIM.D8tten.com) تا ۳۰ آبان ماه است.

حضور شرکت‌های خلاق در نشست سرمایه‌گذاری فناوری

رویداد بین‌المللی TIM در شبکه تبادل و انتقال فناوری است که هر ساله با هدف سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فناوری میان 8 کشور اسلامی عضو برگزار می‌شود. این رویداد پیش‌تر نیز برگزار شده و همکاری‌ها و سرمایه‌گذاری‌های مناسبی بین اعضاء در این سال‌ها به امضا رسیده است.

این رویداد شامل برنامه‌های مختلف از جمله ارائه شرکت‌های خلاق با هدف جذب سرمایه، پنل‌های تخصصی، دوره‌های آموزشی، امضای تفاهم‌نامه‌ها، انعقاد قراردادهای سرمایه‌گذاری مشترک و بازدید از زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور است.

در این دوره، علاوه بر سرمایه‌گذاران کشورهای عضو، سرمایه‌گذارانی از کشورهای روسیه، سوریه، بلغارستان، چین، افغانستان قطعی و حضور سرمایه‌گذارانی از دیگر کشورها اروپایی در حال پیگیری و رایزنی است.

برگزاری نشست‌های جذب سرمایه

شرکت‌های خلاق علاقمند می‌توانند از طریق وب‌سایت رویداد ثبت نام و آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند. در مرحله بعد پیشنهادات ارسالی توسط تیم داوری غربالگری و راستی‌آزمایی ‌می‌شود، سپس شرکت‌کنندگان بر اساس اولویت‌های از قبل مشخص شده انتخاب می‌شوند و در جلسات آموزشی آمادگی ارائه بین‌المللی شرکت می‌کنند.

 در انتهای رویداد، تجارب سرمایه‌گذاران حاضر در نشست تبادل و در ادامه، نشست‌های تعامل کسب‌وکارها برگزار خواهد شد.

شرکت‌های خلاق علاقه‌مند به جذب سرمایه خارجی می توانند با ارائه محصولات و خدمات فناورانه خود با رویکرد جذب سرمایه در این نشست حاضر شوند.

این رویداد برای جذب سرمایه شرکت‌های عضو گروه D8 و دیگر کشورهای شرکت کننده بر روی شرکت‌های خلاق، روزهای دوم و سوم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد؛ علاقمندان برای ارائه طرح‌های خود و ارائه محصول تا ۳۰ آبان ماه فرصت دارند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com