0  |  0

ایجاد ساختمان تخصصی شرکت های زیست فنآور در کارخانه نوآوری البرز

ایجاد ساختمان تخصصی شرکت های زیست فنآور در کارخانه نوآوری البرز

ساختمان‌ تخصصی شرکت های زیست فناور در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز اماده بهره برداری شد.

رییس بنیاد ملی نخبگان استان البرز درباره جایگاه کارخانه نوآوری و صنایع خلاق در توسعه علمی البرز* گفت: بیش از ۵۰ درصد داروی کشور در استان البرز، تولید می شود، همچنین فعالیت شرکت های دانش بنیان فعال در موضوعاتی مانند داروهای نوترکیب یا بیوتکنولوژی دارویی، ظرفیت های ویژه ای برای فعالیت های مرتبط با زیست فناوری و سلامت در این استان ایجاد کرده است. به عنوان نمونه برای اولین بار در خاورمیانه،خط تولید انسولین با کشت سلولی با جدیدترین تکنولوژی در نظر آباد کرج در دست ساخت است.

رییس انجمن زیست شناسی ایران گفت: ۵ حوزه فعالیت سلامت، شهر هوشمند، حمل و نقل، محیط زیست و اقتصاد دیجیتال به عنوان محور فعالیت های کارخانه نوآوری البرز تعیین شده و امکان ایجاد آزمایشگاه های تخصصی برای استقرار شرکت های فعال در حوزه سلامت نیز در ساختمانی به عنوان (INNO LAB) فراهم شده است‌.

وی افزود: موقعیت جغرافیایی کارخانه نوآوری و دسترسی های آسان به تهران همچنین اختصاص فضای مناسب، امکان استقرار بخش های تحقیق و توسعه (R&D) کارخانه های دارویی و شرکت فعال در حوزه سلامت و زیست فنآوری در این کارخانه آماده کرده است.

ایجاد ساختمان تخصصی شرکت های زیست فنآور در  کارخانه نوآوری البرز

وی افزود: استقرار گروه های تحقیقاتی و تولید و ارزیابی محصولات جدید دارویی در ابعاد آزمایشگاهی و نیمه صنعتی در بخش های در کارخانه نوآوری البرز، با استقبال فعالان نوآوری و زیست فناوری در استان مواجه شده شده است که مذاکرات استقرار این گروه ها در حال انجام است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com