0  |  0

کارگاه آموزش کارآفرینی در گلستان برگزار می‌شود

کارگاه آموزش کارآفرینی در گلستان برگزار می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی استان گلستان گفت: کارگاه بزرگ آموزشی کارآفرینی با حضور کارآفرینان برتر کشور در استان گلستان برگزار می‌شود. رمضان بهرامی، در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، با اعلام این خبر، گفت: این کارگاه آموزشی به صورت یک روزه و با ظرفیت ۷۰۰ نفر برگزار می شود. وی همچنین از ایجاد مرکز داوری تجاری در گلستان خبرداد و بیان کرد: مجوز این مرکز با تلاش بسیار گرفته شد و تا پایان سال در محل اتاق بازرگانی استان گلستان افتتاح می‌شود. وی تصریح کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی استان گلستان در تملک بانک‌ها هستند و بخش خصوصی باید نگاه احیای فرهنگ ورشکستگی را داشته باشد.

بهرامی اظهار کرد: نمایشگاه استان گلستان در ترکمنستان نیز از چهارم تا هفتم اسفندماه امسال با اولویت تولیدی‌ها و صنایع استان با حضور ۴۰۰ نفر از تجار و بازرگانان گلستانی برپا می‌شود

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com