0  |  0

اعطای تسهیلات ویژه به نخبگان چهار محال و بختیاری

اعطای تسهیلات ویژه به نخبگان چهار محال و بختیاری

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت گسترش فعالیت‌ها و پژوهش‌های دانش‌ بنیان از اعطای تسهیلات ویژه به نخبگان در استان خبر داد. مجتبی بنیادیان  اظهار کرد: بنیاد ملی نخبگان در نظر دارد برای دانشجویان و دانش آموختگان برتر تسهیلات و جوایز ویژه‌ای در نظر بگیرد. وی افزود: برای فارغ التحصیلان برتر پس از تأیید فعالیت‌های علمی، پژوهشی مواردی از جمله، تسهیلات ساخت و خرید مسکن، کمک هزینه سفر عمره مفرده و سایر سفرهای زیارتی، بهره‌مندی دانش‌آموختگان برتر از تسهیلات جذب در موسسه‌های علمی و کمک هزینه ازدواج در نظر گرفته شده است. بنیادیان در ادامه گفت: بنیاد نخبگان بر اساس آیین‌نامه (شناسایی و پشتیبانی از دانش آموختگان برتر دانشگاهی)، تسهیلات ویژه‌ای را تحت عنوان (جایزه شهید احدی) برای دانش‌آموختگان برتر دانشگا‌ه‌ها برای ادامه تحصیل در دوره دکتری اعطا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه دانش‌آموختگان حداکثر تا سه سال پس از فارغ التحصیلی می‌توانند درخواست خود را ارائه کنند، تصریح کرد: افراد متقاضی باید بیشترین امتیاز حاصل از فعالیت‌های نخبگانی در زمینه‌های آموزشی، پژوهش و فناورانه، فرهنگی و اجتماعی در دوره تحصیل مطابق آئین‌نامه‌های بنیاد نخبگان، کسب کرده باشند. رئیس بنیاد ملی نخبگان استان خاطرنشان کرد: بنیاد نخبگان استان بر حسب نیاز با مراکز و دستگاه‌های دولتی و غیردولتی اعم از پارک علم و فناوری، مراکز رشد، دستگاه‌های اجرایی، جهاد‌ دانشگاهی، شرکت‌های دانش‌بنیان و وزارت‌خانه‌ها و دانشگاه‌ها در ارتباط و تعامل است.

 وی در پایان اظهار کرد: افرادی که متقاضی استفاده از این تسهیلات هستند با مراجعه به وب سایت بنیاد ملی استان chb.bmn.ir ثبت نام کرده و ضمن بارگذاری اطلاعات خواسته شده، درخواست خود را اعلام کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com