0  |  0

دومین رویداد آموزشی - تجربی استارتاپ ویکند در بندرعباس برگزار شد

دومین رویداد آموزشی - تجربی استارتاپ ویکند در بندرعباس برگزار شد

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از معرفی نفرات برگزیده دومین رویداد استارت‌آپ ویکند در بندرعباس خبر داد و گفت: هفتاد ایده‌پرداز به مدت سه روز در بندرعباس به رقابت پرداختند.فتی گفت: پس از سه روز فعالیت شرکت‌کنندگان و داوری طرح‌ها توسط متخصصان، از بین ۱۱ تیم سه برگزیده انتخاب شدند.

وی از شرکت ۱۱ تیم در قالب ایده‌های؛ گیفت لاین، فانتامال، یک روز، بی‌معطلی، فلامینگو، جاکفشی، تاکسی آنلاین، QR گردی، پارکینگ من، پشتیبان شهروند، project price خبر داد و گفت: در پایان، سه ایده گیفت لاین، یک روز و فانتامال با نظر داوران به ترتیب اول تا سوم شدند. رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از آمادگی حمایت پارک علم و فناوری هرمزگان از تمامی تیم‌های حاضر در این رویداد خبر داد و ابراز داشت: این رویدادها باعث می‌شود تا شهروندان مشارکت بیشتری در توسعه استان هرمزگان و کشور داشته باشند.

 

 

 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com