0  |  0

فراخوان وزارت ارتباطات برای ششمین جشنواره ملی فاوا

فراخوان وزارت ارتباطات برای ششمین جشنواره ملی فاوا

ششمین جشنواره ملی فاوا اردیبهشت ماه سال ۹۵ همزمان با روز جهانی ارتباطات برگزار خواهد شد. دبیرخانه جشنواره ملی فاوا با اعلام اطلاعیه ای از فعالان و شرکت های حوزه ICT و IT خواست تا برای ثبت نام در این جشنواره ملی، اقدام کنند.

در این فراخوان آمده است: با توجه به اینکه مهلت ثبت نام در ششمین جشنواره ملی فاوا رو به اتمام است، از تمامی فعالان، شرکتها و سازمانهایی که در بخش IT و ICT  فعالیت می کنند، درخواست می شود، برای تسهیل در روند بررسی‌ها و داوری ها، هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام و تکمیل فرمهای تخصصی اقدام کنند. ثبت نام برای حضور در این جشنواره از آذرماه آغاز شده است. همچنین شعار «از دانش تا کسب و کارهای دانش بنیان: الگوهای موفق» به عنوان شعار ششمین جشنواره ملی فاوا و توسعه کسب و کارهای نوآورانه،‌ صادرات محصولات دانش بنیان، محصولات نوآورانه و پژوهش های منتهی به فناوری به عنوان محورهای این جشنواره انتخاب شده است. ششمین جشنواره ملی فاوا اردیبهشت ماه ۹۵ توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای ارتقای توان بخش ICT کشور و با هدف ایجاد شور و نشاط در این حوزه برگزار خواهد شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر