0  |  1

اردوی استارت‌آپ سلامت اراک

اردوی استارت‌آپ سلامت اراک

اردوی کارآفرینی «سلامت»، 12 تا 14 اسفندماه 94 با حمایت مرکز شتابدهی و نوآوری در اراک برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اردوی کارآفرینی «سلامت» اراک، با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری دانشگاه اراک و دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار می شود.
در این رویداد دانشجویان و علاقه‌مندان علوم پزشکی، دانشجویان و علاقه‌مندان رشته‌های فنی و مهندسی حضور خواهند داشت.
گروه‌هایی که در این اردوی کارآفرینی شرکت می‌کنند علاقه‌مندان به حوزه سلامت، ایده پردازان حوزه سلامت، علاقه‌مندان به رشته‌های فنی و مهندسی، هنر و گرافیست و مدیریت کسب و کار هستند. با توجه به مضمون این رویداد، ایده پردازان حوزه سلامت نیز در این گروه قرار می‌گیرند.
اردوی کارآفرینی «سلامت» اراک با مجوز مرکز شتابدهی و نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 12 تا 14 اسفندماه در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار می‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: وبگاه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی: