0  |  1

اردوی استارت‌آپ سلامت اراک

اردوی استارت‌آپ سلامت اراک

اردوی کارآفرینی «سلامت»، 12 تا 14 اسفندماه 94 با حمایت مرکز شتابدهی و نوآوری در اراک برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اردوی کارآفرینی «سلامت» اراک، با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری دانشگاه اراک و دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار می شود.
در این رویداد دانشجویان و علاقه‌مندان علوم پزشکی، دانشجویان و علاقه‌مندان رشته‌های فنی و مهندسی حضور خواهند داشت.
گروه‌هایی که در این اردوی کارآفرینی شرکت می‌کنند علاقه‌مندان به حوزه سلامت، ایده پردازان حوزه سلامت، علاقه‌مندان به رشته‌های فنی و مهندسی، هنر و گرافیست و مدیریت کسب و کار هستند. با توجه به مضمون این رویداد، ایده پردازان حوزه سلامت نیز در این گروه قرار می‌گیرند.
اردوی کارآفرینی «سلامت» اراک با مجوز مرکز شتابدهی و نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 12 تا 14 اسفندماه در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار می‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: وبگاه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com