0  |  0

وام وجوه خودگران به شرکت‌های دانش‌بنیان

وام وجوه خودگران به شرکت‌های دانش‌بنیان

رییس نظام صنفی رایانه‌ای استان زنجان گفت: وام وجوه خودگردان به شرکت‌های دانش‌بنیانی که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنند، تعلق می‌گیرد. مجید ناصحی‌مقدم اظهار کرد: در راستای حمایت از طرح‌ها و ایده‌های شرکت‌های دانش‌بنیان بسته به نوع فعالیت‌شان یک وام باسود 4 تا 15 درصد به همه این شرکت‌ها تعلق می‌گیرد و این شرکت‌ها باید فعالیت‌شان در حوزه امور مربوط به فناوری اطلاعات باشد. وی افزود: این وام از صندوق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اختیار این شرکت‌ها قرار می‌گیرد و شرکت‌هایی که تحت عنوان شرکت‌های دانش‌بنیان فعالیت می‌کنند و عضو و زیرمجموعه این نظام صنفی هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان فناوری اطلاعات ثبت‌نام کرده و اقدام به دریافت وام فوق کنند. ناصحی در پایان گفت: یک وام دیگری تحت عنوان صندوق حمایت و توسعه صنایع الکترونیک به صورت گسترده‌تر زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌های دانش‌بنیان تعلق می‌گیرد که این وام گسترده‌تر از وام وجوه خودگردان است؛ چرا که حوزه‌های وسیع‌تری را در قالب فناوری و الکترونیک در بر‌می‌گیرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com