0  |  0

۹ کارآفرین برتر دانشگاهی در گلستان انتخاب شدند

۹ کارآفرین برتر دانشگاهی در گلستان انتخاب شدند

الهه کیایی ظهر دوشنبه در حاشیه نخستین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی با رویکرد دانشگاه کارآفرین که به میزبانی دانشگاه آزاد واحد گرگان برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در این جشنواره حدود ۱۰۰ کارآفرین استانی شناسایی و از سوی اداره کار، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان به دانشگاه معرفی شدند.
وی افزود: از بین این کارآفرینان حدود ۳۰ کارآفرین دانشگاهی در نخستین جشنواره کارآفرینان دانشگاهی شرکت و مدارک خود را تحویل دبیرخانه دادند.
کیایی خاطرنشان کرد: هیئت‌داوران که متشکل از کارشناسان دانشگاهی و اداره کل کار بودند با اولویت‌بندی و بررسی عملکرد واحدهای کارآفرین در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات برترین‌ها را انتخاب کردند.
دبیر این جشنواره ادامه داد: داشتن برند، ثبت اختراع، بیمه، دفاتر فروش و ... از ملاک‌های انتخاب برترین‌های کارآفرین‌های برتر دانشگاهی گلستان بوده است.
وی اضافه کرد: در پایان این جشنواره از ۹ کارآفرین برتر انتخاب‌شده در ۳ بخش صنعت، خدمات و کشاورزی با لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه نقدی تقدیر می‌شود.
به گفته کیایی هم‌اکنون کارآفرینان برتر دانشگاهی گلستان درزمینهٔ فرش، صنایع‌دستی، گل و گیاه، کشاورزی، معرق، ترمه و ... مشغول فعالیت بوده و این ۹ شرکت برتر تاکنون برای ۲۰۰ نفر در گلستان اشتغال ایجاد کرده‌اند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com