0  |  1

همایش آموزشی کارآفرینی و توسعه کسب و کار در قزوین برگزار می‌شود

همایش آموزشی کارآفرینی و توسعه کسب و کار در قزوین برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، عباس علیخانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای ارتقاء سطح دانش فنی کشاورزان، همایش آموزشی کارآفرینی و توسعه کسب و کار در قزوین برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: ارتقاء دانش فنی و سطح آگاهی کشاورزان و همچنین زنان روستایی از جمله عوامل مهم و اساسی در توسعه کشاورزی و رونق اقتصادی بوده که باید مورد توجه و تاکید مدیران و مسئولان مربوط قرار بگیرد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: اصول و روش‌های صحیح کارآفرینی، راهکار‌های توسعه کسب و کار پایدار و همچنین سوددهی مطلوب از جمله موضوعات مطرح شده در همایش آموزشی کارآفرینی است.
علیخانی تصریح کرد: در همایش کارآفرینی و توسعه کسب و کار زنان کارآفرین و نمونه استانی و کشوری نیز حضور داشته و تجربیات سازنده و روند فعالیت‌های خود را به کشاورزان و زنان روستایی ارائه می‌کنند.
وی ادامه داد: ظرفیت مطلوب کشاورزی در استان قزوین باید در جهت ایجاد اشتغال، تولید پایدار کشاورزی، افزایش صادرات و همچنین توسعه صنایع تبدیلی در استان بکارگیری شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم نیوز
مطالب پیشنهادی: