0  |  1

همایش آموزشی کارآفرینی و توسعه کسب و کار در قزوین برگزار می‌شود

همایش آموزشی کارآفرینی و توسعه کسب و کار در قزوین برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، عباس علیخانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای ارتقاء سطح دانش فنی کشاورزان، همایش آموزشی کارآفرینی و توسعه کسب و کار در قزوین برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: ارتقاء دانش فنی و سطح آگاهی کشاورزان و همچنین زنان روستایی از جمله عوامل مهم و اساسی در توسعه کشاورزی و رونق اقتصادی بوده که باید مورد توجه و تاکید مدیران و مسئولان مربوط قرار بگیرد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: اصول و روش‌های صحیح کارآفرینی، راهکار‌های توسعه کسب و کار پایدار و همچنین سوددهی مطلوب از جمله موضوعات مطرح شده در همایش آموزشی کارآفرینی است.
علیخانی تصریح کرد: در همایش کارآفرینی و توسعه کسب و کار زنان کارآفرین و نمونه استانی و کشوری نیز حضور داشته و تجربیات سازنده و روند فعالیت‌های خود را به کشاورزان و زنان روستایی ارائه می‌کنند.
وی ادامه داد: ظرفیت مطلوب کشاورزی در استان قزوین باید در جهت ایجاد اشتغال، تولید پایدار کشاورزی، افزایش صادرات و همچنین توسعه صنایع تبدیلی در استان بکارگیری شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم نیوز
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com