0  |  0

طرح‌های کارآفرین نخبگان استان بوشهر به مرحله تجاری سازی رسید

طرح‌های کارآفرین نخبگان استان بوشهر به مرحله تجاری سازی رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، رضا آذین صبح امروز در آیین تجلیل از ایده‌های برتر در برگزاری اردوی استارتاپ گردشگری بوشهر اظهار داشت: نخستین رویداد اردوی استارتاپ گردشگری بوشهر برای ارائه طرح‌های کارآفرینی با استفاده از ایده‌ها و خلاقیت‌های نخبگان استان بوشهر برگزار شد.
وی خاطر نشان کرد: استارتاپ گردشگری بوشهر کارآفرینی در حوزه گردشگری با مشارکت دانشجویان، سرمایه گذاران، متخصصان کسب و کار، نخبگان، اساتید، روسای دانشگاه‌ها و مسئولان دستگاه‌های مرتبط در بوشهر برگزار و مورد استقبال قرار گرفت.
رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر با بیان اینکه استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی، تجربی در سراسر دنیاست تصریح کرد: این رویداد علمی تجاری در بوشهر در سه روز متوالی برگزار شد و در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌های حرفه‌ای و طراحان گرافیک گرد هم آمدند تا در 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و گروه ایده‌های خود را اجرا کردند.
آذین با بیان اینکه استارتاپ گردشگری بوشهر با حضورنخبگان برگزار شد بیان کرد: این برنامه که برای سومین بار و با محوریت گردشگری در بوشهر برگزار ‌شد سه روز در عمارت کازرونی بوشهر ادامه داشت.
رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر افزود: استارتاپ گردشگری بوشهر با همکاری دانشگاه خلیج فارس، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، اداره کل محیط زیست ، پارک علم و فناوری خلیج فارس، شهرداری بندر بوشهر، اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار شد.
وی با بیان اینکه پیش از این نیز دو رویداد کارآفرینی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان در استان بوشهر برگزار شده بود گفت: برخی از طرح‌های ارائه شده در استارتاپ گردشگری بوشهر در جشنواره به مرحله تجاری سازی رسید و مورد استقبال مردم قرار گرفت.
آذین با بیان اینکه دو رویداد مهم کارآفرینی در بوشهر برگزار شده است خاطرنشان کرد: طرح‌های کارآفرینی نخبگان استان بوشهر که در قالب استارتاپ ویکند و استارتاپ گردشگری ارائه شد در جشنواره‌های مختلف مطرح شد و به مرحله تجاری سازی رسید.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com