0  |  4

هاکاتریپ، اولین ماراتن برنامه نویسی در حوزه گردشگری توسط مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی

هاکاتریپ، اولین ماراتن برنامه نویسی در حوزه گردشگری توسط مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی

به میزبانی مرکز رشد, نوآوری و کار آفرینی دانشگاه شهیدبهشتی، هاکاتریپ اولین ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه‌ی گردشگری را 25 الی 27 فروردین ماه 1395 , برگزار می کند.
هاکاتریپ با حضور 40 تیم 3 تا 5 نفره برگزار می شود. تیم‌ها در روز اول با چالش‌های خود آشنا شده و به کمک مربیان به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای این چالش‌ها می‌پردازند. مربیان حاضر در هاکاتریپ، باتوجه به پارامتر‌های ارزیابی که از قبل در اختیار ایشان قرار داده شده است، 10 تیم را برای ارائه نهایی محصول خود در برابر داوران انتخاب می‌کنند. در نهایت با توجه به معیارهای گزینش داوری، تیم‌های اول تا سوم انتخاب و جوایزی به آنها اهدا می‌شود.
مراسم اختتامیه روز جمعه 27 فروردین ساعت 17 آغاز می‌شود و تیم‌های راه یافته به مرحله نهایی محصول خود را در برابر داوران به نمایش خواهند گذاشت. سه تیم اول به ترتیب سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون تومان جایزه نقدی را از آن خود خواهند کرد.
این رویداد توسط دانشگاه شهیدبهشتی و با همکاری آژانس سفرهای علی بابا در حوزه‌ی گردشگری و با هدف پوشش‌ خلاهای موجود در این حوزه برگزار می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد می توانید به سایت http://hackatrip.com مراجعه کنید.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سایت دانشگاه شهید بهشتی
مطالب پیشنهادی: