0  |  0

چهارمین جشنواره بورس ایده‌ها در دانشگاه سمنان برگزار شد

چهارمین جشنواره بورس ایده‌ها در دانشگاه سمنان برگزار شد

مدیر مرکز کارآفرینی و و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از برگزاری چهارمین جشنواره بورس ایده‌ها در حوزه انرژی به همت مرکز کارآفرینی و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، دکتر احسان برهانی با اعلام این خبر، اظهار کرد: بیش از 60 ایده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که با رای هیات داوران هشت ایده به عنوان ایده‌های برتر شناخته شدند.
وی افزود: «جشنواره بورس ایده ها در حوزه انرژی» با هدف تحقق کسب ایده‌ها در زمینه انرژی، ارتقاء سطح علمی دانشجویان و علاقه‌مندان در حوزه انرژی و گسترش فناوري، خلاقيت و ايده‌پروري، برای چهارمین سال متوالی برگزار شد.
مدیر مرکز کارآفرینی و و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ضمن تقدیر از حامیان جشنواره، افزود: این جشنواره در 8 محور «تکنولوژی های نوین انرژی»، «تکنولوژی های انرژی هسته ای»، «اقتصاد، انرژی و محیط زیست»، «صرفه جویی و بهینه سازی انرژی»، «انرژی های تجدید پذیر»، «صنایع نفت، گاز و پتروشیمی»، «صنعت آب و برق» و «انرژی و بحران آب» برگزار شد.
برهانی اظهار داشت: شرکت‌کنندگان این جشنواره از دانشگاه‌های سراسر کشور، مدارس مقاطع مختلف تحصیلی، سازمان‌های دولتی و غیردولتی کشور و شرکت‌کنندگان آزاد بودند.
مدیر مرکز کارآفرینی و و نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با بیان اینکه صاحبان ایده حاضر در این جشنواره درباره طرح ارائه شده خود توضیح دادند ،گفت: در پایان این جشنواره، نفرات برگزیده در بخش‌های مخلف معرفی شدند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com