0  |  0

نخستین جشنواره کارآفرینی دانشگاهی در همدان برگزار می‌شود

نخستین جشنواره کارآفرینی دانشگاهی در همدان برگزار می‌شود

مهدی عسگری‌کیا از برگزاری نخستین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی دانشگاه آزاد همدان خبر داد و افزود: این جشنواره در سه حوزه صنعت و معدن، کشاورزی و غذایی و خدمات بازرگانی برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: این جشنواره در پنج بخش دانشجو، کارمند، هیئت علمی، مدرس مدعو و حامی دانشگاه برگزار می‌شود.
مدیر مرکز رشد شهید احمدی روشن واحد همدان عنوان کرد: کارآفرینان دانشگاهی می‌توانند پس از دریافت پرسشنامه این جشنواره از وبگاه رسمی دانشگاه آزاد همدان به نشانی www.iauh.ac.ir در اولین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی استان همدان، شرکت کنند.
وی بیان کرد: کارآفرینان می‌توانند پس از تکمیل فرم پرسشنامه و ارسال آن به آدرس karafarin_hamedan۱۳۹۵@iauh.ac.ir یا ارائه فرم تکمیلی به مرکز رشد واحد همدان به آدرس: شهرک شهید مدنی، بلوار پروفسور موسیوند، دانشگاه آزاد واحد همدان، مرکز رشد واحدهای فناوری و ارائه فرم تکمیل‌شده به معاونت پژوهشی واحد دانشگاهی در شهر خود اقدام کنند.
عسگری‌کیا گفت: این جشنواره با حضور کارآفرینان برتر در بیستم اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار خواهد شد.

 

 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: مهر نیوز
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com