0  |  0

اولین رویداد ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی خردادماه سال جاری برگزار می شود

اولین رویداد ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی خردادماه سال جاری برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، معاونت فناوری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، اولین رویداد ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی را با هدف گردهم آوردن ایده های علمی و عملی حوزه فناوری و تجهیزات ورزشی، هم اندیشی و تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و کاربردی، همچنین توسعه ملی و بین المللی و ارتقاي سطح فناوری‌ها و تجهیزات ورزشی برگزار می کند.
بر پايه اين گزارش، از جمله محور های این رویداد می توان به بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی، مهندسی پزشکی، تجهیزات توانبخشی ورزشی، نرم افزارهای ورزشی، ابزارهای تمرینی و کمک تمرینی رشته های ورزشی، تجهیزات آزمایشگاهی علوم ورزشی و شبیه ساز مدل های حرکتی ورزشی اشاره کرد.
حضور ایده پردازان، دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و خارجی، فرصت مغتنمی را جهت ارتقاي سطح فناوری ها و تجهیزات ورزشی فراهم خواهد آورد.
بدین منظور از تمامی ایده پردازان، مخترعان، اندیشمندان، متخصصان این حوزه، استادان و دانشجویان برای ارسال ایده در این رویداد بزرگ دعوت شده است.
گفتني است علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت رویداد ایده بازار به نشانی Idea.ssrc.ac.ir مراجعه كنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
مطالب پیشنهادی: