0  |  1

سنگ تمام وزارت نفت برای محصولات دانش بنیان

سنگ تمام وزارت نفت برای محصولات دانش بنیان

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری بوشهر گفت: وزارت نفت از 10 طرح برتر جشنواره دانایی خلیج فارس برای تجاری‌سازی حمایت می کند.
حامد گرگین‌پور در حاشیه برگزاری ششمین جشنواره دانایی خلیج فارس در جمع خبرنگاران افزود: ‌طرح‌هایی که در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به این جشنواره ارائه شده است، دارای سطح فناوری بالا و بسیاری از آن‌ها دارای تائیدیه‌های استانی هستند
وی با تاکید بر این که در این دوره از جشنواره بسیاری از طرح‌ها ثبت بین‌المللی اختراع شده‌اند، گفت: در این دوره از جشنواره علاوه بر حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پنج طرح برتر، وزارت نفت نیز در راستای حمایت از طرح‌های برتر آمادگی خود را اعلام کرده است.
گرگین‌پور افزود: بر این اساس در این دوره از جشنواره وزارت نفت از 10 طرح برای تجاری‌سازی حمایت خواهد کرد.
وی گفت: با توجه به مشکلات شرکت‌های دانش بنیان و صاحبان ایده در زمینه ایجاد بازار، وزارت نفت آمادگی خود را برای استفاده از دستاوردهای تحقیقاتی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی اعلام کرده است.
گرگین‌پور افزود: این اقدام وزارت نفت به عنوان یکی از مشتریان دستاوردهای تحقیقاتی به شمار می‌رود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com