0  |  1

سنگ تمام وزارت نفت برای محصولات دانش بنیان

سنگ تمام وزارت نفت برای محصولات دانش بنیان

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری بوشهر گفت: وزارت نفت از 10 طرح برتر جشنواره دانایی خلیج فارس برای تجاری‌سازی حمایت می کند.
حامد گرگین‌پور در حاشیه برگزاری ششمین جشنواره دانایی خلیج فارس در جمع خبرنگاران افزود: ‌طرح‌هایی که در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به این جشنواره ارائه شده است، دارای سطح فناوری بالا و بسیاری از آن‌ها دارای تائیدیه‌های استانی هستند
وی با تاکید بر این که در این دوره از جشنواره بسیاری از طرح‌ها ثبت بین‌المللی اختراع شده‌اند، گفت: در این دوره از جشنواره علاوه بر حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پنج طرح برتر، وزارت نفت نیز در راستای حمایت از طرح‌های برتر آمادگی خود را اعلام کرده است.
گرگین‌پور افزود: بر این اساس در این دوره از جشنواره وزارت نفت از 10 طرح برای تجاری‌سازی حمایت خواهد کرد.
وی گفت: با توجه به مشکلات شرکت‌های دانش بنیان و صاحبان ایده در زمینه ایجاد بازار، وزارت نفت آمادگی خود را برای استفاده از دستاوردهای تحقیقاتی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی اعلام کرده است.
گرگین‌پور افزود: این اقدام وزارت نفت به عنوان یکی از مشتریان دستاوردهای تحقیقاتی به شمار می‌رود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی: