0  |  0

برپایی اولین رویداد ملی کارآفرینی در مسجدسلیمان

برپایی اولین رویداد ملی کارآفرینی در مسجدسلیمان

نخستین رویداد «فرآفرین» کشور - فراگیری کارآفرینی نوین - توسط جهاد‌ دانشگاهی خوزستان در مسجدسلیمان برگزار می‌شود.
 سیدرضا علوی، مدیر دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی خوزستان با اعلام این خبر اظهار کرد: نخستین رویداد فرآفرین کشور با هدف آموزش فرایند کشف مشتری در عمل، انجام کار تیمی و گسترش ارتباطات کاری از سوی جهاد‌ دانشگاهی خوزستان و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان عصر سه‌شنبه، 14 اردیبهشت و روز پنجشنبه، 16 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
وی افزود: افراد بسیاری دارای فکر و ایده هستند و تصور می‌کنند که مشتری مرتبط با ایده خود را نیز می‌شناسند و بر مبنای همین تصور نادرست محصولی را تهیه و برای آن تبلیغات می‌کنند. این افراد زمانی متوجه می‌شوند که تصور آن‌ها در مورد مشتری‌های خود نادرست بوده که همه منابع مالی خود را از دست‌ داده‌اند و این‌گونه در کار شکست می‌خورند. رویداد فرآفرین به افراد آموزش می‌دهد که چگونه نیاز مشتری را کشف کنند تا بتوانند محصول را هرچه بهتر به مشتری ارائه دهند.
علوی تصریح کرد: رویداد فرآفرین دی‌ماه سال گذشته با هدف تأکید بر آموزش و اهمیت توجه به مشتری از سوی دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد‌ دانشگاهی خوزستان طراحی شد و مورد تائید سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد‌ دانشگاهی (ستفا) در تهران نیز قرار گرفت و قرار شد این طرح به‌ صورت پایلوت در استان خوزستان اجرایی و پس‌ از آن از سوی جهاد‌ دانشگاهی در همه‌ استان‌های کشور برگزار شود.
وی با تأکید بر اینکه «فرآفرین» مخفف عبارت «فراگیری کارآفرینی نوین» و «فر» به معنی شکوه، حاوی این پیام است که کارآفرینی، به خلق شکوه و عزت برای کارآفرینان و جامعه می‌انجامد، گفت: آشنایی با مفاهیم اساسی کارآفرینی نوین مانند الگوی مشتری، یک روز از زندگی مشتری، نمودار تأثیر، چشم‌انداز محصول، حداقل محصول قابل‌ عرضه و مدل‌های درآمدی از طریق انجام کار علمی بر روی یک پروژه، یادگیری مدیریت تیم، تقسیم‌کار، رهبری، انگیزشی، برنامه‌ریزی، تجربه‌های شیرین و گاهی تلخ کار تیمی، گسترش ارتباطات کاری با مربیان، داوران و سایر شرکت‌کنندگان و همچنین دریافت گواهی شرکت در رویداد از سوی جهاد دانشگاهی ازجمله دستاوردهای شرکت در این رویداد است. همچنین به‌زودی شاهد برگزاری این رویداد در اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان خواهیم بود.
بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://evand.ir/events/misfarafarin برای حضور در رویداد ثبت‌نام کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com