0  |  0

ایده‌های نو در هسته‌های فناور حمایت می‌شوند

ایده‌های نو در هسته‌های فناور حمایت می‌شوند

مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری مازندران گفت: ایده‌های نو در هسته‌های فناور پارک علم و فناوری حمایت می‌شوند.
 مرتضی رادمهر در نشست هم‌اندیشی و کارگاه آموزشی اقتصاد دانش‌ بنیان با حضور صاحبان صنایع مازندران در آمل، اظهار کرد: امروزه اقتصاد دانش‌ بنیان در جامعه می‌تواند برطرف‌ کننده بسیاری از مشکلات تولیدی و صنعتی باشد.
وی تصریح کرد: شرکت‌های فعال به سه دسته شرکت‌های خرد، متوسط و بزرگ تقسیم‌بندی می‌شوند که با توجه به فعالیت نیروی کار، میزان تولید و زمان کار در حال تلاش هستند.
مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری مازندران با اشاره به اینکه در اقتصاد دانش‌ بنیان باید شرکت‌ها مدل کسب و کار ارائه دهند، خاطرنشان کرد: پارک علم و فناوری حامی کسب و کار است و در راستای ایجاد کار به کارآفرین شتاب می‌دهد.
رادمهر با اشاره به اینکه 112 داور در بخش‌های مختلف بر روی ایده‌ها در مازندران نظارت دارند، یادآور شد: این داوران با کارشناسی مختلف برای جذب ایده و دانش‌ بنیان شدن آن تلاش دارند.
وی با تاکید بر اینکه نقش واحدهای تحقیق و توسعه در شرکت‌های بزرگ مهم است، خاطرنشان کرد: هسته فناور نیز به شخص حقیقی دارای ایده ارائه می‌شود تا در راستای تبدیل ایده به کار و فن تلاش شود.
مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری مازندران خاطرنشان کرد: ایده‌هایی که در مراحل بسیار ابتدایی بوده و هنوز موفق به تشکیل تیم کارحرفه‌ای نشدند باید در قالب جذب هسته فناور قرار گیرند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com