0  |  0

ایده‌های نو در هسته‌های فناور حمایت می‌شوند

ایده‌های نو در هسته‌های فناور حمایت می‌شوند

مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری مازندران گفت: ایده‌های نو در هسته‌های فناور پارک علم و فناوری حمایت می‌شوند.
 مرتضی رادمهر در نشست هم‌اندیشی و کارگاه آموزشی اقتصاد دانش‌ بنیان با حضور صاحبان صنایع مازندران در آمل، اظهار کرد: امروزه اقتصاد دانش‌ بنیان در جامعه می‌تواند برطرف‌ کننده بسیاری از مشکلات تولیدی و صنعتی باشد.
وی تصریح کرد: شرکت‌های فعال به سه دسته شرکت‌های خرد، متوسط و بزرگ تقسیم‌بندی می‌شوند که با توجه به فعالیت نیروی کار، میزان تولید و زمان کار در حال تلاش هستند.
مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری مازندران با اشاره به اینکه در اقتصاد دانش‌ بنیان باید شرکت‌ها مدل کسب و کار ارائه دهند، خاطرنشان کرد: پارک علم و فناوری حامی کسب و کار است و در راستای ایجاد کار به کارآفرین شتاب می‌دهد.
رادمهر با اشاره به اینکه 112 داور در بخش‌های مختلف بر روی ایده‌ها در مازندران نظارت دارند، یادآور شد: این داوران با کارشناسی مختلف برای جذب ایده و دانش‌ بنیان شدن آن تلاش دارند.
وی با تاکید بر اینکه نقش واحدهای تحقیق و توسعه در شرکت‌های بزرگ مهم است، خاطرنشان کرد: هسته فناور نیز به شخص حقیقی دارای ایده ارائه می‌شود تا در راستای تبدیل ایده به کار و فن تلاش شود.
مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری مازندران خاطرنشان کرد: ایده‌هایی که در مراحل بسیار ابتدایی بوده و هنوز موفق به تشکیل تیم کارحرفه‌ای نشدند باید در قالب جذب هسته فناور قرار گیرند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی: