0  |  0

۵۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در اردبیل پرداخت شد

۵۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در اردبیل پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در سال گذشته برای استان اردبیل ۱۱۴ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغالزایی در نظر گرفته شده که تاکنون ۵۷ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان از این مبلغ پرداخت شده است.
حسین منوری پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان اردبیل اظهار داشت: امسال در سطح استان اردبیل 816 مورد فرصت اشتغال ایجاد شده و در سامانه رصد اداره کل تعاون استان ثبت شده است.
وی با بیان اینکه از این تعداد 326 فرصت شغلی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ایجاد شده است، گفت: این بخش بیشترین نقش را در ایجاد اشتغال در استان داشته و در این حوزه به خوبی وارد شده که انتظار می‌رود تلاش در این راستا توسط این سازمان تداوم و استمرار یابد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: از میزان فرصت شغلی ایجاد شده در استان 241 مورد توسط کمیته امداد، 114 مورد توسط صندوق کارآفرینی، 75 مورد توسط علوم پزشکی، 43 مورد توسط بهزیستی و 17 مورد توسط جهاد کشاورزی استان ثبت شده و افراد جویای کار در این حوزه‌ها وارد بازار کار شده‌اند.
منوری با اشاره به نقش تاثیرگذار ارائه تسهیلات اشتغال در زمینه رفع بخشی از مشکلات در این حوزه بیان کرد: در سال گذشته برای استان اردبیل 114 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغالزایی و کارآفرینی در نظر گرفته شده که تاکنون طرح‌های مختلف با اعتباری بالغ بر 104 میلیارد ریال به بانک‌ها معرفی و 57 میلیارد و 520 میلیون تومان نیز به این طرح‌ها تسهیلات ارائه شده است.
وی تصریح کرد: با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در فاصله دو جلسه کارگروه اشتغال استان 14 طرح اشتغال به بانک‌های عامل معرفی شده که زمینه اشتغال و فعالیت 124 نفر در این طرح‌ها فراهم می‌شد که با موافقت بانک‌ها 5 طرح به مرحله قرار داد رسیده که میزان تسهیلات در نظر گرفته شده برای آنها از سوی بانک‌های عامل 2 میلیارد و 775 میلیون تومان بوده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com