0  |  0

هفت واحد فناور جديد درمركز رشد واحدهاي فناورپارك علم وفناوري هرمزگان پذيرش شد

هفت واحد فناور جديد درمركز رشد واحدهاي فناورپارك علم وفناوري هرمزگان پذيرش شد

مدير مركز رشد واحدهاي فناور پارك علم و فناوري هرمزگان گفت:هفت واحد فناور جديد با زمينه هاي صنايع دستي، فناوري اطلاعات، پليمر، كارآفريني، شيمي و كشاورزي در مرحله رشد مقدماتي در اين مركز پذيرش شدند. پویان ادیبی دوشنبه در اين خصوص اظهار داشت: از ابتداي امسال واحدهاي فناور ساخت عروسك دختولوك، ماهي فروشان آناميس، شركت كامپوزيت هوشمند فناور آسيا، انديشه نيارش فضا، الفباي كسب و كار، كيمياگران خليج فارس، در گستر سبز جنوب پذيرش شده اند.
وي ادامه داد: زمينه فعاليت اين واحد ها به ترتيب ايده هاي ساخت عروسك بر اساس روانشناسي كودك ، فروش آنلاين ماهي و آبزيان دريايي، توليد انواع پروتز‏هاي پيشرفته كربني (پنجه مصنوعي كربني)، بلوك پليمري شيشه اي با نام اختصاري (G.P.B)، مجموعه كتاب هاي آموزش ( الفباي كسب و كار) براي سن هاي هفت تا 12 سال، دستگاه رطوبت سنج فوتوني گازها، طراحي سيستم جامع آبياري هوشمند است.
مدير مركز رشد واحدهاي فناور پارك علم و فناوري هرمزگان اضافه كرد : ازابتداي راه اندازي اين مركز تاكنون 97 نشست پذيرش ايده در مركز رشد واحدهاي فناور برگزار شده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com