0  |  0

بیش از 300 مرکز کارآفرینی در سرای محلات پایتخت وجود دارد

بیش از 300 مرکز کارآفرینی در سرای محلات پایتخت وجود دارد

فرزاد هوشیار پارسیان مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، اظهار داشت: با هدف رونق اقتصاد محلی، در حال حاضر5 مرکز کار آفرینی کلینیک های مشاوره کار آفرینی در تهران وجود داشته و 5 مرکز دیگر نیز در آینده افتتاح خواهد شد همچنین بیش از 300 شرکت تعاونی در جهت راه اندازی اقتصاد محلی در سرای محلات وجود دارد.
وی افزود:در حال حاضر بخشی از این مراکز کسب و کار خود را آغاز کرده و بخشی دیگر نیز در انتظار صدور مجوز وام 4درصد توسط وزارت تعاون بوده تا آن ها نیز بتوانند کسب و کار خود را شروع کنند.
هوشیار پارسیان تصریح کرد:بخشی از این مراکز کارآفرینی ویژه بانوان آسیب دیده بوده و مابقی آن نیز برای کاربری محلی در نظر گرفته شده که از جمله آن ها مراکز بهاران با ظرفیتی 2هزار نفری در غالب 40 مرکز با هدف خدمت رسانی به آسیب دیدگان است.
مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی در پایان تاکید کرد:ظرفیت سامان سراهای زنان نیز از200 به600 نفر افزایش یافته و هم اکنون15 مدد سرا دارای پرسنل و تجهیزاتی از جمله اتاق مادر و کودک همچنین مشاوره و گفت و گو با خانواده های مددجویان از اهداف آن بوده و درواقع مراکز بهاران، زیر ساخت کار آفرینی برای محلات پایتخت در نظر گرفته شده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com