0  |  0

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در اولویت است

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در اولویت است

محمود بازاری در جلسه میز صادرات خدمات دانش بنیان علم و فناوری در استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: تلفیق بخش صادرات و شرکت‌های دانش بنیان یکی از سیاست‌های خوب در این حوزه است.
وی با اشاره به این‌که بیش از 2000 شرکت در پارک علم و فناوری به عنوان شرکت دانش بنیان ثبت شده است، افزود: امسال برنامه حمایت از صادرات غیرنفتی را داریم که شرکت‌های دانش بنیان در اولویت هستند.
مدیرکل دفتر توسعه صادرات کالای سازمان توسعه تجارت ایران تصریح کرد: تولیدات ما با مشکلاتی مانند کاهش راندمان بهره‌وری مواجه است و گرفتاری و مشکلات کنونی حوزه تولید، ناشی از نگاه منحصر به بازار داخل است.
بازاری، با بیان این‌که طرح اولیه برای حضور در بازارهای خارج ایران را نداشته‌ایم، ادامه داد: باید بنگاهی راه‌اندازی شود که باعث تمایز و نوآوری در تولیدات شود.
وی با اشاره به ظرفیت خوب شرکت‌های دانش بنیان در استان، خاطرنشان کرد: حوزه فناوری و اطلاعات استان می‌تواند خدمات خوبی را به بازار افغانستان ارائه بدهد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی: