0  |  0

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در اولویت است

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در اولویت است

محمود بازاری در جلسه میز صادرات خدمات دانش بنیان علم و فناوری در استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: تلفیق بخش صادرات و شرکت‌های دانش بنیان یکی از سیاست‌های خوب در این حوزه است.
وی با اشاره به این‌که بیش از 2000 شرکت در پارک علم و فناوری به عنوان شرکت دانش بنیان ثبت شده است، افزود: امسال برنامه حمایت از صادرات غیرنفتی را داریم که شرکت‌های دانش بنیان در اولویت هستند.
مدیرکل دفتر توسعه صادرات کالای سازمان توسعه تجارت ایران تصریح کرد: تولیدات ما با مشکلاتی مانند کاهش راندمان بهره‌وری مواجه است و گرفتاری و مشکلات کنونی حوزه تولید، ناشی از نگاه منحصر به بازار داخل است.
بازاری، با بیان این‌که طرح اولیه برای حضور در بازارهای خارج ایران را نداشته‌ایم، ادامه داد: باید بنگاهی راه‌اندازی شود که باعث تمایز و نوآوری در تولیدات شود.
وی با اشاره به ظرفیت خوب شرکت‌های دانش بنیان در استان، خاطرنشان کرد: حوزه فناوری و اطلاعات استان می‌تواند خدمات خوبی را به بازار افغانستان ارائه بدهد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com