0  |  0

سمینار آموزشی فرصت های بین‌المللی کارآفرینی برگزار می‌شود

سمینار آموزشی فرصت های بین‌المللی کارآفرینی برگزار می‌شود

جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی از روز پنج‌شنبه به مدت سه روز در اصفهان در حال برگزاری است.
ایجاد فضای مذاکره میان سرمایه‌گذاران و سازمانهای بزرگ و فن‌آفرینان و صاحبان فرصت‌های سرمایه گذاری تحت عنوان رویداد «نشا» از جمله بخش‌های مهم این جشنواره است.
همچنین صبح امروز از ساعت ٨:٣٠ تا ١٢:٣٠ در حاشيه جشنواره سمينار آموزشى با موضوع فرصت هاى بين المللى كارآفرينى برگزار می‌شود.
اين سمينار توسط هم‌وطنانى كه موفق شده اند در خارج از ايران خلق ثروت کنند برگزار می شود و شرکت در آن رایگان است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com