0  |  0

بزرگ‌ترین رویداد بازی‌سازی در گرگان برگزار می‌شود

بزرگ‌ترین رویداد بازی‌سازی در گرگان برگزار می‌شود

ماراتن بزرگ ساخت بازی‌های رایانه‌ای ایرانا ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه در گرگان برگزار می‌شود.
این رویداد که ترکیبی از مسابقات ACM و ماراتن برنامه‌نویسی است با حضور تیم‌های ۴ نفره (شامل برنامه‌نویس بازی، گرافیست بازی، طراح مرحله و طراح بازی) با رویکرد استفاده از بوم کسب و کار و شناخت رقبا و شرکای تجاری انجام می‌پذیرد.
در این رویداد منتورها یا همان مربیان ضمن برگزاری کلاس‌های آموزشی و حضور در کنار تیم‌های شرکت‌کننده، به داوری اولیه پروژه‌های آنان می‌پردازند و برای هر یک از ۵ بخش مسابقه، در صورت تایید پاپ-آپ مربوط به همان بخش را اهدا می‌کنند و تنها در این صورت است که داوران در بخش نهایی اجازه امتیاز دهی به آن بخش از ۰ تا ۲۰ را دارند و هر پروژه شامل ۱۰۰ امتیاز در ۵ بخش است که می‌تواند در مجموع امتیازی بین ۰ تا ۱۰۰ را کسب کند.
از سوی بنیاد ایرانا برگزار کننده اصلی این رویداد، هدایای مختلفی برای تیم‌های شرکت‌کننده مانند کارت هدیه، هدیه میلیونی تبلیغاتی، حضور در دوره‌های چند میلیونی رایگان و اهدای آموزش‌های گران‌بها و کمیاب ساخت بازی‌های رایانه‌ای در کنار جوایز غیرنقدی مانند عضویت در پارک علم و فناوری و اجازه استفاده از تفاهم‌نامه‌های همکاری خود با طرف روسی برای عرضه بازی‌های منتشر شده را نیز دارد.
در خصوص کلاس‌های آموزشی نیز مدرک مشترک دو امضایی از طرف مدیرکل فنی و حرفه‌ای و مدیریت بنیاد ایرانا به شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها نیز اهدا خواهد شد که این نیز از بخش‌های جانبی و جالب این رویداد خواهد بود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی: