0  |  0

بزرگ‌ترین رویداد بازی‌سازی در گرگان برگزار می‌شود

بزرگ‌ترین رویداد بازی‌سازی در گرگان برگزار می‌شود

ماراتن بزرگ ساخت بازی‌های رایانه‌ای ایرانا ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه در گرگان برگزار می‌شود.
این رویداد که ترکیبی از مسابقات ACM و ماراتن برنامه‌نویسی است با حضور تیم‌های ۴ نفره (شامل برنامه‌نویس بازی، گرافیست بازی، طراح مرحله و طراح بازی) با رویکرد استفاده از بوم کسب و کار و شناخت رقبا و شرکای تجاری انجام می‌پذیرد.
در این رویداد منتورها یا همان مربیان ضمن برگزاری کلاس‌های آموزشی و حضور در کنار تیم‌های شرکت‌کننده، به داوری اولیه پروژه‌های آنان می‌پردازند و برای هر یک از ۵ بخش مسابقه، در صورت تایید پاپ-آپ مربوط به همان بخش را اهدا می‌کنند و تنها در این صورت است که داوران در بخش نهایی اجازه امتیاز دهی به آن بخش از ۰ تا ۲۰ را دارند و هر پروژه شامل ۱۰۰ امتیاز در ۵ بخش است که می‌تواند در مجموع امتیازی بین ۰ تا ۱۰۰ را کسب کند.
از سوی بنیاد ایرانا برگزار کننده اصلی این رویداد، هدایای مختلفی برای تیم‌های شرکت‌کننده مانند کارت هدیه، هدیه میلیونی تبلیغاتی، حضور در دوره‌های چند میلیونی رایگان و اهدای آموزش‌های گران‌بها و کمیاب ساخت بازی‌های رایانه‌ای در کنار جوایز غیرنقدی مانند عضویت در پارک علم و فناوری و اجازه استفاده از تفاهم‌نامه‌های همکاری خود با طرف روسی برای عرضه بازی‌های منتشر شده را نیز دارد.
در خصوص کلاس‌های آموزشی نیز مدرک مشترک دو امضایی از طرف مدیرکل فنی و حرفه‌ای و مدیریت بنیاد ایرانا به شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها نیز اهدا خواهد شد که این نیز از بخش‌های جانبی و جالب این رویداد خواهد بود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com