0  |  1

حمایت ۵۰۰ میلیون ریالی پارک علم و فناوری استان فارس از شرکت‌های دارای ایده

حمایت ۵۰۰ میلیون ریالی پارک علم و فناوری استان فارس از شرکت‌های دارای ایده

رئیس پارک علم و فناوری استان فارس با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۰ شرکت در پارک علم و فناوری فارس مستقر هستند، گفت: پارک علم فناوری استان فارس نیز تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال از شرکت‌های فناور نوپا و دارای ایده حمایت می‌کند.
فرید مُر در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته و به کارگیری افراد متخصص در حال حاضر 100 ایده در مراکز رشد جامع فناوری، نفت‌، گاز و پتروشیمی و کشاورزی، منابع طبیعی و صنایع تبدیلی تجاری‌سازی شده است.
وی با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان با معرفی به صندوق‌های توسعه فناوری وام‌های قابل توجه برای عملی کردن ایده خود دریافت می‌کنند عنوان کرد: پارک علم فناوری فارس نیز تا سقف 50 میلیون تومان از شرکت‌های فناور نوپا و دارای ایده حمایت می‌کند.
رئیس پارک علم و فناوری استان فارس با بیان اینکه یکی از اهداف پارک علم و فناوری فارس در سال 95 گسترش زیرساخت‌های پارک است تصریح کرد: نزدیک به 8500 متر زیربنا به مراکز آزمایشگاهی و استقرار شرکت‌ها اختصاص داده می‌شود.
مُر با بیان اینکه مراکز رشد در شهرستان‌های استان فارس در حال فعالیت هستند افزود: در 8 شهرستان استان فارس مراکز رشد فعال شده است و درخواست برای تاسیس 2 مرکز رشد اقماری دیگر نیز در حال بررسی است.
رئیس پارک علم و فناوری استان فارس گفت: بیش از 200 شرکت در پارک علم و فناوری فارس مستقر هستند که از این تعداد نزدیک به 50 شرکت دانش بنیان هستند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی: