0  |  1

حمایت ۵۰۰ میلیون ریالی پارک علم و فناوری استان فارس از شرکت‌های دارای ایده

حمایت ۵۰۰ میلیون ریالی پارک علم و فناوری استان فارس از شرکت‌های دارای ایده

رئیس پارک علم و فناوری استان فارس با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۰ شرکت در پارک علم و فناوری فارس مستقر هستند، گفت: پارک علم فناوری استان فارس نیز تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال از شرکت‌های فناور نوپا و دارای ایده حمایت می‌کند.
فرید مُر در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته و به کارگیری افراد متخصص در حال حاضر 100 ایده در مراکز رشد جامع فناوری، نفت‌، گاز و پتروشیمی و کشاورزی، منابع طبیعی و صنایع تبدیلی تجاری‌سازی شده است.
وی با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان با معرفی به صندوق‌های توسعه فناوری وام‌های قابل توجه برای عملی کردن ایده خود دریافت می‌کنند عنوان کرد: پارک علم فناوری فارس نیز تا سقف 50 میلیون تومان از شرکت‌های فناور نوپا و دارای ایده حمایت می‌کند.
رئیس پارک علم و فناوری استان فارس با بیان اینکه یکی از اهداف پارک علم و فناوری فارس در سال 95 گسترش زیرساخت‌های پارک است تصریح کرد: نزدیک به 8500 متر زیربنا به مراکز آزمایشگاهی و استقرار شرکت‌ها اختصاص داده می‌شود.
مُر با بیان اینکه مراکز رشد در شهرستان‌های استان فارس در حال فعالیت هستند افزود: در 8 شهرستان استان فارس مراکز رشد فعال شده است و درخواست برای تاسیس 2 مرکز رشد اقماری دیگر نیز در حال بررسی است.
رئیس پارک علم و فناوری استان فارس گفت: بیش از 200 شرکت در پارک علم و فناوری فارس مستقر هستند که از این تعداد نزدیک به 50 شرکت دانش بنیان هستند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com