0  |  0

برگزاری نمایشگاه کسب و کار در دانشگاه علمی کاربردی

برگزاری نمایشگاه کسب و کار در دانشگاه علمی کاربردی

 عینی رییس دانشگاه علمی کاربردی واحد 26 در افتتاحیه اولین نمایشگاه کسب و کار با رویکرد انقلاب صنعتی چهارم اظهار داشت : ایجاد طرح، ایده و ابداع در کسب و کار یکی از اهداف اصلی برگزاری چنین نمایشگاهی است زیرا امروزه کارهای دولتی با حقوق مشخص مشکلی را حل نمی‌کند بلکه این کسب و کار در کارهای بازرگانی، درآمد اقتصاد افراد جامعه را افزایش می دهد.
عینی گفت: با کسب دانش فناوری و اطلاعات سبب رونق اقتصاد فارغ‌التحصیلان و حل شدن معضل اشتغال آنها می‌شود.
وی بیان کرد: این نمایشگاه کمک بزرگی به ایجاد روش‌های کسب و کار در کنار علم و دانشگاه می‌کند و من امیدوارم این نوع نمایشگاه‌ها در سراسر مراکز علمی کاربردی در سطح کشور برای پیشرفت اقتصاد و بحث اشتغال فارغ‌التحصیلان برگزار شود.
در ادامه این مراسم خالقی دبیر این نمایشگاه گفت:‌ پس از سال 1969 تولید کامپیوتر اولین انقلاب صنعتی را شکل داد و هم اکنون فناوری اطلاعات و فضای مجازی به عنوان انقلاب صنعتی چهارم همه لحظه های مردم دنیا را مدهوش خود کرده است.
خالقی یادآور شد:‌ امروزه سواد و دانش در تلاش و آینده‌نگری همچنین به روز بودن در مسائل اطلاعات است و من امیدوارم در همایش‌های بعدی بتوانیم نمایشگاه علم و تکنولوژی را به صورت پیشرفته‌تر برگزار کنیم.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی: