0  |  0

برگزاری نمایشگاه کسب و کار در دانشگاه علمی کاربردی

برگزاری نمایشگاه کسب و کار در دانشگاه علمی کاربردی

 عینی رییس دانشگاه علمی کاربردی واحد 26 در افتتاحیه اولین نمایشگاه کسب و کار با رویکرد انقلاب صنعتی چهارم اظهار داشت : ایجاد طرح، ایده و ابداع در کسب و کار یکی از اهداف اصلی برگزاری چنین نمایشگاهی است زیرا امروزه کارهای دولتی با حقوق مشخص مشکلی را حل نمی‌کند بلکه این کسب و کار در کارهای بازرگانی، درآمد اقتصاد افراد جامعه را افزایش می دهد.
عینی گفت: با کسب دانش فناوری و اطلاعات سبب رونق اقتصاد فارغ‌التحصیلان و حل شدن معضل اشتغال آنها می‌شود.
وی بیان کرد: این نمایشگاه کمک بزرگی به ایجاد روش‌های کسب و کار در کنار علم و دانشگاه می‌کند و من امیدوارم این نوع نمایشگاه‌ها در سراسر مراکز علمی کاربردی در سطح کشور برای پیشرفت اقتصاد و بحث اشتغال فارغ‌التحصیلان برگزار شود.
در ادامه این مراسم خالقی دبیر این نمایشگاه گفت:‌ پس از سال 1969 تولید کامپیوتر اولین انقلاب صنعتی را شکل داد و هم اکنون فناوری اطلاعات و فضای مجازی به عنوان انقلاب صنعتی چهارم همه لحظه های مردم دنیا را مدهوش خود کرده است.
خالقی یادآور شد:‌ امروزه سواد و دانش در تلاش و آینده‌نگری همچنین به روز بودن در مسائل اطلاعات است و من امیدوارم در همایش‌های بعدی بتوانیم نمایشگاه علم و تکنولوژی را به صورت پیشرفته‌تر برگزار کنیم.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com