0  |  1

رویداد کارآفرینی و چالش و نوآوری در طرح جویشگر بومی اجرا خواهد شد

رویداد کارآفرینی و چالش و نوآوری در طرح جویشگر بومی اجرا خواهد شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات،‌ موضوع این نشست به "ارایه نظام اجرایی و پایش پیشنهادی برای طرح جویشگر، ارایه یک مدل برای ادامه فراخوان‌های طرح، رویداد کارآفرینی طرح جویشگر بومی و رویداد چالش و نوآوری پژوهش" اختصاص داشت.

در این نشست، دکتر "علیرضا یاری" مجری طرح جویشگر بومی توضیحاتی را درباره "ارایه یک مدل برای ادامه فراخوان‌های طرح" با عناوین "وضعیت پروژه، نیاز شرکت‌ها، دامنه حمایت، کلاس‌بندی و دسته‌بندی محصول‌ها/خدمات، بسته‌های حمایت‌های پیشنهادی، روند چارچوب حمایتی، فرآیند پیشنهادی و آیین نامه حمایت از محصول‌های مرتبط با طرح جویشگر" ارایه کرد که حاضران درباره موارد مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه آقای دکتر "علی عبدالهی" از اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در زمینه "رویداد کارآفرینی طرح جویشگر بومی" به تشریح مواردی شامل "هدف از برگزاری رویداد، مراحل رویداد، معیارهای ارزیابی طرح‌ها، خروجی‌ها و دستاوردهای  رویداد، نحوه برگزاری رویداد، ساختار اجرایی رویداد و برنامه زمانی پیشنهادی شروع رویداد" پرداخت و مقرر شد که در نیمه دوم خردادماه این رویداد اجرایی شود.

سپس آقای دکتر "ایوب محمدیان" از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران در خصوص رویداد چالش و نوآوری  پژوهش در طرح جویشگر نیز موضوعاتی با عناوین "مسایل موجود در حوزه پژوهش و نوآوری طرح جویشگر، هدف از برگزاری رویداد، مراحل رویداد، دسته بندی موضوعی چالش‌های تحقیق و نوآوری، قالب ارایه پیشنهادها (5Ps)، منبع تامین اعتبار، دستاوردهای رویداد، نحوه برگزاری رویداد، ساختار اجرایی رویداد، برنامه زمانی پیشنهادی شروع فرآیند برگزاری رویداد و قابلیت‌ها و سرویس‌های آتی سامانه" را برای اعضای حاضر در سی و سومین نشست شورای راهبری جویشگر رومی ارایه نمود.

اعضای شورا با برگزاری همزمان "رویداد چالش و نوآوری  پژوهش در طرح جویشگر "و "رویداد کارآفرینی" به عنوان دو موضوع مکمل موافقت کردند.

علاقه مندان برای دسترسی به اطلاعات مربوط به طرح جویشگر بومی، می‌توانند به پایگاه اینترنتی این طرح به نشانی "www.didras.ir " مراجعه کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com