0  |  0

اعطای تسهیلات کم بهره به شرکت های دانش بنیان

اعطای تسهیلات کم بهره به شرکت های دانش بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور در کاشان با بیان اینکه حدود 8 هزار شرکت، درخواست دانش بنیان شدن را دارند گفت: از این تعداد 2 هزار و 300 شرکت، مجوز دانش بنیان را از معاونت علمی ریاست جمهوری گرفته اند.
بهزاد سلطانی افزود: حدود 2هزار طرح از 2هزار و 300شرکت دانش بنیان برای گرفتن وام به صندوق نوآوری و شکوفایی ارائه شده که هزار طرح بررسی و نهایی شده و مبلغ وام آن در مجموع 900میلیارد تومان است.
وی با بیان اینکه این تسهیلات در قالب بازپرداخت 4 و یا 12 درصد است که بسته به طرح از میزان 30 میلیون تومان تا 20 میلیارد تومان به طرح های شرکت های دانش بنیان تعلق گرفته گفت: این طرح ها تا یک و یا دو سال دیگر به نتیجه می رسد که در اقتصاد مقاومتی کشور نقش اصلی و اول را دارد.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با بیان اینکه روزانه هفت تا 10 طرح جدید به صندوق ارائه می شوند، افزود: هم اکنون حدود 500 شرکت دانش بنیان به صندوق طرح داده اند که میزان هزار و 850 میلیارد تومانی وام درخواستی طرح ها در حال بررسی است.
سلطانی گفت: این تسهیلات برای تأمین دفاتر کاری، اجاره به شرط تملیک، توانمند سازی شرکت ها برای صادرات، لیزینگ، سرمایه در گردش، انتقال فناوری و سرمایه ثابت برای تولید به شرکت های دانش بنیان در 4 یا 6 مرحله بسته به میزان پیشرفت کار پرداخت می شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com