0  |  0

توزیع‌کننده اسکناس‌های تقلبی در چهارمحال و بختیاری دستگیر شد

توزیع‌کننده اسکناس‌های تقلبی در چهارمحال و بختیاری دستگیر شد

سردار نورعلی یاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درشهرکرد، اظهار داشت: شخصی که با توزیع اسکناس‌های جعلی بین عشایر و روستاییان شهرستان کوهرنگ قصد کلاهبرداری داشت، دستگیر شد.

وی افزود: در پی دریافت گزارشی مبنی بر توزیع گسترده اسکناس‌های تقلبی بین مردم و عشایر شهرستان کوهرنگ مراتب در دستور کار اکیپ ویژه مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مأموران نیروی انتظامی پس از انجام تحقیقات دقیق و استفاده از اطلاعات، شخص مورد نظر را شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

یاری ادامه داد: مأموران نیروی انتظامی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را هنگام توزیع اسکناس‌های جعلی در یکی از روستاهای عشایری اطراف شهر چلگرد دستگیر کردند.

وی از کشف 55 قطعه انواع ایران چک و اسکناس‌های جعلی 100 و 50 هزار ریالی به میزان 55 میلیون ریال خبر داد و افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار تأمین مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با توصیه به شهروندان گفت: در معاملات خود از اعتماد به افراد ناشناس و شیاد امتناع کرده و موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن یا پیامک 110 به پلیس گزارش کنید.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com