0  |  0

توزیع‌کننده اسکناس‌های تقلبی در چهارمحال و بختیاری دستگیر شد

توزیع‌کننده اسکناس‌های تقلبی در چهارمحال و بختیاری دستگیر شد

سردار نورعلی یاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درشهرکرد، اظهار داشت: شخصی که با توزیع اسکناس‌های جعلی بین عشایر و روستاییان شهرستان کوهرنگ قصد کلاهبرداری داشت، دستگیر شد.

وی افزود: در پی دریافت گزارشی مبنی بر توزیع گسترده اسکناس‌های تقلبی بین مردم و عشایر شهرستان کوهرنگ مراتب در دستور کار اکیپ ویژه مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مأموران نیروی انتظامی پس از انجام تحقیقات دقیق و استفاده از اطلاعات، شخص مورد نظر را شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

یاری ادامه داد: مأموران نیروی انتظامی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را هنگام توزیع اسکناس‌های جعلی در یکی از روستاهای عشایری اطراف شهر چلگرد دستگیر کردند.

وی از کشف 55 قطعه انواع ایران چک و اسکناس‌های جعلی 100 و 50 هزار ریالی به میزان 55 میلیون ریال خبر داد و افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار تأمین مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با توصیه به شهروندان گفت: در معاملات خود از اعتماد به افراد ناشناس و شیاد امتناع کرده و موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن یا پیامک 110 به پلیس گزارش کنید.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم