0  |  0

جلوگیری از ریزش قیمت‌ها با افزایش تورم در اروپا

جلوگیری از ریزش قیمت‌ها با افزایش تورم در اروپا

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از بیزینس اینسایدر، ماریو دراگی، رئیس کل بانک مرکزی اتحادیه اروپا، اعلام کرد، این بانک برای افزایش نرخ تورم در این اتحادیه تمام آنچه باید انجام دهد، را صورت خواهد داد.

دراگی تأکید کرد: این بانک اقدامات تورم زای خود را برای افزایش هر چه سریعتر تورم در این حوزه افزایش می‌دهد. وی تأکید کرد: اگر ما به این نتیجه برسیم که اقدامات کنونی برای رسیدن به هدف افزایش تورم در سطح حوزه یورو و اتحادیه اروپا کافی نیستند، تمام توان خود را برای افزایش هر چه سریعتر این شاخص در اتحادیه اروپا به کار خواهیم گرفت.

دراگی این اقدام را در جهت تثبیت قیمت ها و جلوگیری از ریزش آن‌ها در سطح کشورهای عضو اعلام کرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com