0  |  0

جلسه شورای پول و اعتبار فردا برگزار نمی‌شود

جلسه شورای پول و اعتبار فردا برگزار نمی‌شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شورا در جلسه دو هفته گذشته خود، به پیشنهاد نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کاهش نرخ سود را در دستور کار قرار داد.

در آن جلسه بعد از بحث‌های مفصل در این باره، مقرر شد بانک مرکزی در جلسه آینده شورا گزارشی راجع به جوانب کاهش نرخ سود به شورای پول و اعتبار ارائه کند.رئیس کل بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌‌ریزی هر سه معتقد به ضرورت کاهش نرخ سود هستند اما به دلایل متعددی که به کرّات عنوان شده است، نرخ سود کاهش نیافته است.

اما با توجه به اینکه رئیس کل بانک مرکزی چند روز پیش در فرانکفورت آلمان به سر می‌برد، در موعد مقرر از اعضای شورا برای شرکت در جلسه دعوت به عمل نیامده بود. به همین دلیل جلسه شورای پول و اعتبار فردا برگزار نمی‌شود.احتمالا جلسه آتی شورا هفته آینده خواهد بود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس