0  |  0

افزایش شاخص بورس‌های آمریکا و اروپا

افزایش شاخص بورس‌های آمریکا و اروپا

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از پایگاه خبری «ای پی ای»، شاخص بورس آمریکا و اروپا در روز چهار شنبه با روند صعودی آغاز به کار کرد. در همین حال، در آمریکا شاخص بورس «داوجونز» ۹۵ دهم درصد، «S&P ۵۰۰» از رشد ۱.۷ درصدی و «نزدک» ۹۳ دهم درصد افزایش داشتند.

همچنین در اروپا شاخص بورس «فوتسی» لندن ۶۲ دهم درصد و بورس آلمان ۱.۶ درصد افزایش داشتند اما شاخص بورس فرانسه ۸۷ دهم درصد کاهش داشت. بر همین اساس، قیمت جهانی طلا در بازار معاملات امروز ۴.۲۰ دلار افزایش یافت و به رقم یکهزار و ۶۷ دلار و ۷۰ سنت در هر اونس رسید.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com