0  |  0

پیشنهاد پرداخت وام ۱۰ میلیونی خرید کالا در ۵ مرحله به کارگران

پیشنهاد پرداخت وام ۱۰ میلیونی خرید کالا در ۵ مرحله به کارگران

غلامرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین نتایج بررسی جلسات وزارت کار درباره ضمانت کارگران گفت:یکی از پیشنهادات مطرح این است که پرداخت یارانه نقدی به عنوان ضمانت کارگران باشد و کارت به عنوان کارت اعتباری باشد و محدودیت خرید کالایی نداشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه کارفرمایان راضی به صدور ضمانت نامه برای وام‌های کلان نیستند پیشنهاد شد وام کالا در 5 مرحله 2 میلیون تومانی به کارگران پرداخت شود. یعنی 10 میلیون تومان در 5مرحله باشد و کارگر پس از تصفیه مرحله بعدی را دریافت کند.

عباسی با بیان اینکه این پیشنهاد هنوز نهایی نشده است اظهار داشت:قصد داریم این پیشنهاد خود را به وزارت کار اعلام کنیم. این صحبت در این هفته تعیین تکلیف می شود.

رئیس کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران اظهار داشت: تعداد زیادی از کارگران موقت هستند و کارفرما برای آنها ضمانت نامه صادر نمی کند، برای این کارگران بهترین ضمانت استفاده از پرداخت یارانه نقدی افراد است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com