0  |  0

امضای هفت سند همکاری میان ایران و ایتالیا

امضای هفت سند همکاری میان ایران و ایتالیا

صبح امروز ، نخست وزیر ایتالیا به همراه هیاتی 250 نفره وارد ایران شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، به دنبال حضور این هیات، هفت سند همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا با حضور رئیس جمهور کشورمان و نخست وزیر ایتالیا بین مقامات دو کشور به امضا رسید.

بر اساس این گزارش، یادداشت تفاهم همکاری در زمینه گردشگری و فعالیتهای فرهنگی، تفاهم نامه همکاری صنعتی میان وزارت نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا در زمینه تولید انرژیهای تجدیدپذیر، چارچوب همکاری فیمابین راه آهن جمهوری اسلامی ایران و راه آهن دولتی ایتالیا، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت اِنل و شرکت ملی صادرات گاز ایران برای تولید گاز و ال ان جی، یادداشت تفاهم بین شرکت فرودگاه های میلان ایتالیا و شرکت فرودگاه های ایران در مورد توسعه فرودگاه مهرآباد، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت کارگاه سیستم ایران و شرکت دنیلی ایتالیا در زمینه تولید انواع مفتول ، میلگرد و تسمه موردنیاز صنایع خودروسازی و همچنین تفاهم نامه همکاریهای نمایشگاهی میان شرکت سهامی نمایشگاههای جمهوری اسلامی ایران و نمایشگاههای بین المللی رم، هفت سند همکاری امضا شده میان ایران و ایتالیا است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه-سنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com