صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
1  |  7

چگونه با اجرای موثر طوفان فکری (Brainstorming) ایده‌های بدیع خلق کنیم؟

گرچه طوفان فکری می‌تواند راهکاری مناسب و جذاب برای ارایه ایده‌های بدیع باشد، اما تفکر گروهی معمولا با موانع و چالش‌هایی همراه است. این موانع می‌توانند نتایج طوفان فکری را تحت تاثیر قرار دهند. بنابراین من در کلاسم طوفان فکری را با رویکردی متفاوت اجرا کردم. با اینکه روشم بی‌نقص نیست و به زمان بیشتری احتیاج دارد، ولی تضمین می‌کند که صدای همه اعضای تیم شنیده شده است.

دیدگاه شما
 
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com