صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
2  |  14

در مسیر راه اندازی کسب و کار، خودتان را به ۴ مهارت مجهز کنید

مهارت‌های لازم برای کارآفرینی را می‌شود در ۴ کلمه خلاصه کرد: نگرش، خلاقیت، روابط و سازماندهی. راه اندازی کسب و کار، ماجراجویی هیجان انگیزی است که فرصت بدست آوردن تجربه‌های جدیدی را برای‌تان فراهم می‌کند. اگرچه کارآفرینی با چالش‌ها و تصمیمات بسیار دشواری همراه است، اما قدرت در دستان شماست. کافی است تلنگری بر قوه تخیل‌تان بزنید. مثبت، منظم، سخت کوش و اهل تعامل با دیگران باشید. مطمئنا موفقیت بزرگی در انتظارتان هست.

دیدگاه شما
 
ویدیوهای بیشتر
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com