صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
0  |  0

کارآفرینان موفق باور دارند، خواستن توانستن است!

سه کارخانه تولید درب ، 12 واحد تولیدی بزرگ، کوچک و متوسط در شهرک صنعتی و 50 واحد کارخانه متوسط و کارگاه کوچک در سطح شهرستان وجود دارد که با فعالیت آنها برای یک هزار و 700 نفر به صورت مستقیم و پنج هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.
این کارخانجات و واحدهای تولیدی بیش از یک هزار درب ضد سرقت و درب داخلی را تولید و به کشورهای ارمنستان، تاجیکستان، جمهوری آذربایجان، عراق، افغانستان و همچنین به همه استان‌های داخلی کشور صادر می‌کند.
حدود 500 میلیارد ریال برای راه اندازی واحدهای تولیدی درب این شهرستان هزینه شده است و سالانه حدود 30 هزار دلار ارزآوری توسط این واحدهای تولیدی صورت می گیرد.

دیدگاه شما
 
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com