صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
1  |  9

وقتی معلول کارآفرین برای دانشجویان صنعتی شریف اشتغال‌زایی می‌کند

معلول اصفهانی با تلاش و اراده خود نه تنها برای خود بلکه برای چندین نفر دیگر کارآفرینی کرده است.
آقای ذکرتی که بر اثر بیماری از ناحیه دوپا فلج شد، با همت و اراده خود فعل خواستن را صرف کرد و در روستای کرسگان شهرستان فلاورجان نه تنها برای خود بلکه برای چندین دانشجوی جوان دانشگاه‌های صنعتی شریف و صنعتی اصفهان کارآفرینی کرده است.
ذکرتی که راه تلاش و امید را به جای نا امیدی و افسردگی برگزید، به تولید تجهیزاتی بیمارستانی و توانبخشی اقدام کرده است که در داخل کشور تولید نمی‌شود.

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com