× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
0  |  3

آموزش خلاقیت در مدارس؛ ایده بازی خلاقانه با «لگو»

خلاقیت در اثر جرقه‌هایی رخ می‌دهد که زاییده بازیگوشی کودکان است. کودک در حین بازی چیزی می‌سازد. وسایل بازی را به دیگران می‌دهد و فکر می‌کند. در این هنگام است که ایده‌های جدید به ذهنش می‌رسد. درچنین حالتی است که بازیگوشی ذهنی، چارچوبی برای آزمودن اندیشه‌ها و یادگیری را فراهم می‌کند. وقتی بخشی از مسئولیت یادگیری به عهده خود کودک باشد،‌ فرایند یادگیری برایش هیجان انگیزتر و لذت بخش‌تر خواهد بود 

دیدگاه شما
 
ویدیوهای بیشتر
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com