صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
0  |  0

مدیریت ناب؛ عملکرد رییس و رهبر در سازمان چه تفاوتی دارد؟

رییس معمولا با القای ترس، کارکنان را مجبور به انجام کارها می کند، درحالی که رهبر مثل مربی عمل می کند و باایجاد انگیزه و اشتیاق کارکنان را تشویق به انجام کارها می کند. رییس شکست را نمی پذیرد در حالی که رهبر به دنبال راهی برای جبران شکست ها ست. رییس دستور می دهد و رهبر درخواست می کند. رییس می گوید «من» و رهبر می گوید «ما». این ها تنها بخشی از تفاوت های میان رییس و رهبر در سازمان است.

در این ویدیو می توانید با تفاوت های بیشتر این دو نقش در سازمان آشنا شوید 

دیدگاه شما
 
ویدیوهای بیشتر
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com