صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
0  |  2

راهکارهای تشویق خلاقیت در مدارس پاکستان

کودکان پاکستان عادت ندارند چیزی خارج از برنامه درسی یاد بگیرند و در مدارس خلا بزرگی در زمینه خلاقیت وجود دارد. مدیر اجرایی پروژه آموزش و فرهنگ خلاقیت باهدف افزایش خلاقیت در کودکان به«کراچی» رفته‌است. برنامه او در مرحله اول برای مدارس انگلیسی زبان طراحی شده‌است. او می‌گوید: «ما برای دانش‌آموزان چالش‌های فکری به‌وجود می‌آوریم که برای حل‌شان باید فکرشان را به‌کار بیاندازند و درجا راه‌حل پیدا کنند». 

دیدگاه شما
 
ویدیوهای بیشتر
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com