صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
0  |  1

ارزش آفرینی اجتماعی دغدغه کارآفرینان اجتماعی

اگر می خواهید در کسب و کارتان ارزشی فراتر از سود مادی بدست آورید لازم است درباره کارآفرینی اجتماعی بیشتر بدانید. کارآفرین اجتماعی می تواند میان اهداف اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی توازن برقرار کند. کارآفرین اجتماعی با شناسایی مشکلات اجتماعی و بکارگیری مهارت های کارآفرینانه اش سعی می کند تغییرات مثبتی را در جامعه ایجاد کند. مثلا اشتغال زایی کند و یا اقداماتی در جهت حمایت از محیط زیست و حفاظت از منابع طبیعی انجام دهد.

به خاطر داشته باشید اگر برای جامعه تان در جهت مثبت قدم بردارید، پیش از هرچیز بهترین ها را برای خودتان رقم زده اید

دیدگاه شما
 
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com