صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
0  |  3

«تفکر طراحی» و «رویکرد چابک»، اهرم‌های حل خلاقانه مسئله در کسب و کار

در دنیای تلفن‌های هوشمند ،‌GPS و شبکه‌های اجتماعی همه چیز در حال تغییر است.حتی خواست و نیاز مشتریان.

این تغییر صاحبان کسب و کار را با مسائل و چالش‌هایی رو به رو می‌کند. آنها برای پاسخ به این چالش‌ها از دو رویکرد خلاقانه از جمله «تفکر طراحی» و توسعه «رویکرد چابک» استفاده می‌کنند. 

شرکت‌های امروزی با بهره‌گیری از «تفکر طراحی» به‌دنبال کشف بهترین راه‌حل‌ برای پاسخ‌گویی به‌نیاز مشتریان هستند. همچنین با توسعه‌ی «رویکرد چابک» به شفاف‌سازی مسائل و مدیریت ریسک می‌پردازند.  

دیدگاه شما
 
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com