صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
1  |  3

کارآفرینی با تولید کاغذ و دفتر مدرسه

کارآفرین اصفهانی می گوید: محصولاتش در بیشتر کشورهای آسیایی و اروپایی خریدار دارد اما در ایران رغبتی برای خرید آن نیست و حتی سازمان های دولتی هم کاغذ های اندازه خارجی می خرند.
اصغر تجدد با انتقاد از گرایش خانواده ها به سمت نوشت افزارهای خارجی و واردات غیرمعقول دفتر خارجی و کاغذ های سایز به ایران گفت: واردات ما را به زمین زده و کارخانه اش با ظرفیت 500کارگر درحال حاضر با ۲۵۰کارگر فعال است.

دیدگاه شما
 
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com