صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
0  |  3

نخستین جشنواره کارآفرینی آموزشی برگزار شد

نخستین جشنواره کارآفرینی آموزشی با محورهای ارزش‌آفرینی اجتماعی از طریق آموزش، نقش کارآفرینی در توسعه عدالت اجتماعی و کاهش فقر، کارآفرینی آموزشی در سطح بین الملل، آموزش اقشار خاص با رویکرد نوآورانه، دانشگاه کارآفرین، فرصت‌های کسب درآمد و ارزش‌آفرین در چندین بخش مختلف مانند: مسابقه کارآفرینی، کارگاهی، نمایشگاهی، سخنرانی و نشست تخصصی در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

دیدگاه شما
 
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com