صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
7  |  25

ماجرای کارآفرینی گردشگری روستاییِ «عباس برزگر»، کارآفرین میلیارد دلاری ایران

اهل روستای کوچک «بزم» شهرستان بوانات در استان فارس است. می‌گوید کارش را با دستفروشی و درآمد روزانه ۳ هزار تومان آغاز کرده است.

گرچه روستایش حاصل‌خیز نیست و جاذبه گردشگری خاصی ندارد،‌ اما ایده‌های ناب او، نام این روستا را به عنوان شگفت انگیزترین تجربه گردشگری ایران در کتاب راهنمای گردشگری یونسکو ثبت کرده است. 

یکی از رموز موفقیت کسب و کار پول‌ساز «عباس برزگر»، ارتباط نزدیک و صمیمانه او با مشتریان‌اش و شناسایی دقیق خواست و نیاز آنهاست. او با خلاقیتی ساده اما ارزنده برای مشتری به این نیازها پاسخ داده است.

دیدگاه شما
 
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com