صفحه نخست  »   »  ویدیو ها  » 
0  |  6

۵ گام در «تفکر طراحی»

با افراد در ارتباط باشید. ببینید چه نیازها و خواسته‌های برآورده نشده‌ای دارند. احتمالا افکار و ایده‌هایی برای پاسخ به این نیازها در ذهن‌تان مجسم می‌شود. الان وقت ساختن نمونه اولیه‌ است. به احتمال زیاد نمونه اولیه‌تان کار نمی‌کند و شکست می‌خورد. پس دوباره سعی کنید. شاید زمان‌بر باشد، اما بالاخره ایده‌ای را پیدا می‌کنید که به خوبی اجرا و پیاده‌سازی می‌شود. 

به یاد داشته باشید: برای موفقیت در «تفکر طراحی» فقط کافی‌ست خسته نشوید و کارهای مهمی که به‌نظرتان چندان هم خوشایند نیستند را انجام دهید.

دیدگاه شما
 
بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com