× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه «عرب‌لب» ۲۰۱۸

پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه «عرب‌لب» ۲۰۱۸

نمایشگاه عرب‌لب با بیش از دو دهه سابقه برگزاری از شناخته شده‌ترین نمایشگاه‌های منطقه و جهان در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی به شمار می‌رود.
این رویداد مهم که هر سال در روزهای آغازین فصل بهار برپا می‌شود میزبان تعداد زیادی بازدیدکننده از سرتاسر جهان است. سال گذشته 10 هزار و 927 بازدیدکننده تخصصی از این نمایشگاه بزرگ دیدن کردند که بیشتر آنان از بازارهای رو به رشد خاورمیانه، آفریقا، شبه قاره هند، آسیا و چین گرد هم آمده بودند.
البته رقابت برای حضور در نمایشگاه به عنوان غرفه گذار نیز بسیار جدی است. در سال 2017 تعداد 900 شرکت از 58 کشور دنیا در حوزه‌های مختلفی از جمله تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، نانوتکنولوژی، علوم زیستی، سیستم‌های تست و اندازه گیری و نفت و انرژی در این نمایشگاه غرفه داشتند.
بخش های عمومی این نمایشگاه شامل (MEDILAB) مربوط به حوزه تحقیقات دارویی و پزشکی، (BIOLAB) مربوط به حوزه علوم زیستی و زیست فناوری، (PETROLAB) مربوط به حوزه نفت و پتروشیمی، (ENVIROLAB) مربوط به حوزه محیط زیست و (NANOLAB) مربوط به حوزه فناوری نانو می شود.
در نمایشگاه امسال برای پاویون ایران فضایی در حدود 90 مترمربع در نظر گرفته شده است، از این فضا حدود 90 مترمربع برای حضور حدود 10 شرکت (چیزی در حدود 9 مترمربع برای هر شرکت) و نمایش محصولات آنها در نظر گرفته شده است و حدود 10 مترمربع برای برگزاری مذاکرات تجاری و گفت و گو با بازدیدکنندگان و انبار اختصاص داده خواهد شد. غرفه سازی بصورت یکپارچه در نظر گرفته خواهد شد.
حضور 10 شرکت دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی
برای نمایشگاه امسال، 10 شرکت دانش‌بنیان با حمایت مشترک معاونت علمی و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی حضور خواهند داشت و از حمایت های 70 درصدی هزینه‌های اجاره غرفه و غرفه‌سازی شرکت‌ها در این نمایشگاه استفاده خواهند کرد.
هدف از حضور شرکتهای دانش‌بنیان، توسعه صادرات و رصد فناوری‌های پیشرفته روز جهان در این نمایشگاه بزرگ است. لذا کلیه شرکتهای دانش‌بنیان دارای توان صادراتی می‌توانند درخواست خود را حداکثر تا تاریخ 20/10/96 به شماره تماس‌ 66421605 داخلی 105 اعلام کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com